Dla kogo jest nasz kurs angielskiego dla dzieci All Year English?

Jeżeli Twoje dziecko ma problem z zapamiętywaniem słówek albo z komunikowaniem się w języku angielskim, to ten kurs będzie dla niego dobrym rozwiązaniem. Dzięki tym zajęciom Twoja pociesza nauczy się systematyczności i stanie się odpowiedzialna za własne postępy w nauce. 

Jednocześnie zaplanowaliśmy zajęcia na platformie online w taki sposób, aby dziecko mogło się uczyć poprzez zabawę. To sprawia, że nie tylko szybciej robi postępy, ale również lekcje kojarzą się mu z czymś pozytywnym i ciekawym.

Czym różni się kurs od zajęć stacjonarnych?

Doskonale rozumiemy jak czasami trudno jest znaleźć chwilę na zabawę z dzieckiem. Gdy wykupisz kurs, to będziesz mógł jednocześnie przebywać z dzieckiem, bawić się z nim i nauczyć go nowych umiejętności. Przy okazji też możesz odświeżyć sobie własną wiedzę z języka angielskiego, więc korzyść jest podwójna. Bardzo dużą zaletą naszego kursu jest to, że możesz pomagać dziecku w nauce nawet wtedy, gdy sam nie znasz tego języka obcego. 

Będziecie mieli wreszcie czas na zabawę z dzieckiem!

Wystarczy, że poświęcicie na to tylko 10 minut dzienne, a zobaczycie postępy w nauce. Treść zajęć jest zgodna z programem MEN. Dobrze rozumiemy, że wykupienie stacjonarnego kursu języka angielskiego czasami jest problemem. Tego rodzaju kursy często są drogie, a jeszcze musisz znaleźć czas na dojazdy. Rozwiązaniem są lekcje z My Family English. Wykupienie go na rok kosztuje tyle samo co miesięczne lekcje w stacjonarnej szkole językowej. 

Jak używać kursu All Year English?

I. Kurs zawiera 10 modułów tematycznych:

 1. Colours – Kolory  Pobierz GRATIS TUTAJ
 2. Animals – Zwierzęta
 3. Toys – Zabawki
 4. Body – Ciało
 5. Food – Jedzenie
 6. Play Time – Zabawa
 7. House – Dom
 8. Clothes – Ubrania
 9. Family – Rodzina
 10. Nature – Przyroda

II. Każdy moduł zawiera 6 części:

 1. Wideo prezentację
 2. Podręcznik kolorowy
 3. Karty pracy czarno-białe, do wydruku
 4. Kolorowanka czarno-biała, do wydruku
 5. Fiszki i ćwiczenia do nich
 6. Bank materiałów uzupełniających wybranych z internetu (bajki, piosenki, gry)

III. Proponowana kolejność ćwiczeń:

 1. Najpierw pooglądajcie kolorowe wideo, aby zapoznać się z nowymi słówkami i zdaniami, wideo znajduje się na platformie Vimeo i w każdej chwili możemy włączyć pauzę lub przesunąć filmik – prezentację 🙂
 2. Ta sama prezentacja jest także w formacie PDF do druku jako podręcznik do ściągnięcia i czytania samodzielnego.
 3. Kolejna część czyli Karty Pracy w PDF to ćwiczonka na czytanie, pisanie, tłumaczenie i słówka. Znajdziecie tam sporo małych obrazków które także można pokolorować i które rozweselą karty.
 4.  Kolorowanki, również w PDF dla dzieci do rysowania – aby utrwalić słówka i zdania – może już z pamięci?
 5. Fiszki, do których zabawy znajdziesz TUTAJ to moim zdaniem najlepsza forma nauki słówek. Obrazki byłoby dobrze wydrukować w kolorze a następnie wyciąć je tak aby każdy z nich było osobno. Można się bawić w memo i inne fajne gry z nagrodami. Dzieci je kochają, u nas w Union Jack używamy fiszek non stop 🙂
 6. W trakcie przerabiania danego działu tematycznego fajnie jest słuchać piosenek i oglądać bajki aby zanurzyć się w języku angielskim więc w szóstej części znajdziecie Bank Materiałów z Internetu, głównie z Youtube, aby móc łatwo znaleźć najfajniejsze wideo w naszej tematyce.

Czyli jakie zadania możesz znaleźć w kursie All Year English?

 • Całe zdania i frazy angielskie.
 • Każde zdanie jest przetłumaczone na język polski, dlatego łatwiej je szybko zapamiętać.
 • Ćwiczenia z zakresu wymowy słówek pozwalają pokonać strach dziecka przed mówieniem.
 • Zabawy i gry z fiszkami.
 • Wspólne oglądanie bajek i śpiewanie piosenek.
 • Ćwiczenia w pisaniu po śladzie oraz linijki do stawiania literek.

Nie czekaj! Podaruj czas i nowe umiejętności Twojemu dziecku z  All Year English 🙂