Kim jestem

Nazywam się Sylwia Rytarowska i jestem nauczycielką języka angielskiego od prawie 30 lat. Zaczynałam jeszcze w czasach gdy angielski był bardzo rzadką umiejętnością. W wieku lat 18 pracowałam już w prywatnej fundacji ucząc dzieci w szkołach.

Rzuciłam etat i od 2007 roku prowadzę włsną szkołę języka angielskiego, Union Jack w Rzeszowie. Obecnie mamy 200 dzieci i 2 oddziały dzięki moim własnym, autorskim metodom.

angielski dla dzieci nauka, angielski zadania dla dzieci, program do nauki angielskiego dla dzieci online, ćwiczenia angielski dla dzieci,angielski online dla dzieci, angielski dla dzieci online, angielski dla dzieci online za darmo, angielski dla dzieci ćwiczenia online, nauka języka angielskiego dla dzieci online, nauka angielskiego dla dzieci online za darmo, ćwiczenia to be dla dzieci angielski, ćwiczenia po angielsku dla dzieci, angielski online dla dzieci za darmo,

Nigdy nie przestaję się uczyć.

Kocham się uczyć. Internet jest pełen cennych informacji i materiałów. Możesz uczyć się wszystkiego czego tylko zapragniesz na wiele ciekawych sposobów. Wykorzystaj tę szanse na rozwój i użyj języka angielskiego aby poznać świat. Ze znajomością języka można naprawdę żyć inaczej.

O MNIE

Moja Historia

Uczę angielskiego już od pierwszego roku studiów (niepamiętne czasy) ciągle poszukiwałam wielu rzeczy: najpierw skuteczności, potem ważnych dla mnie wartości: pracy, systematyki, odpowiedzialności małego człowieka za własne wyniki, a teraz chciałabym jeszcze żeby było po prostu fajnie i aby doświadczenie nauki dzieci u nas było tak pozytywne, żeby rodzic nie musiał namawiać pociechy do nauki języka angielskiego 🙂 i udało się! Nawet najmłodsze 4-latki  są zdziwione, że to już koniec zajęć…

Uczniów

Absolwentów

Nauczycieli

Lat Union Jack

DLACZEGO?

Dlaczego jestem ekspertem?

Z

Uczę j.angielskiego już 30 lat.

Uczę j.angielskiego już blisko 30 lat. Uczyłam już wszystkich: przedszkolaki, dzieci w podstawówce, szkole średniej, studentów oraz profesjonalistów różnej maści. Popełniłam przy tym dużo błędów, ale wyciągnęłam z nich wnioski.

Od 12 lat sama projektuję kursy. Najważniejsza jest systematyczna nauka, więc dziecko musi lubić cotygodniowe spotkania żeby miało motywację. Jego doświadczenie musi być wyjątkowe.

Z

Co mnie wyróżnia?

Cały czas się uczę i coś zmieniam i doskonalę. Uczę się ciągle także języka angielskiego. Nie mam prawie w ogóle styczności z polskimi mediami ani literaturą i mój angielski jest na wyższym poziomie niż język ojczysty.

Z

Jaki rozwiązujemy problem?

Myślę, że rozwiązujemy ich kilka:

Niechęć dziecka do chodzenia na lekcje. Przedszkolaki chodzą do Union Jack bardzo chętnie. Nasz angielski zawiere elementy sensoryki i dzieciaki mają ubaw i frajdę.

Strach przed egzaminem. Młodzież pisze „mock exam” raz w miesiącu i wiedzą co ich czeka oraz widzą swoje postępy.

Blokada i niechęć do mówienia. Trzecie zajęcia w całości przeznaczone są na konwersacje i gry językowe na wesoło. Mówienie to nie problem.

Z

Jakie mam kwalifikacje?

Każdy z naszego zespołu jest wykwalifikowanym nauczycielem z dyplomami. Ja akurat mam np. dyplom magistra, ale szczerze uważam, że ważniejszy jest fakt, że nie stoję w miejscu. Uczę się codziennie. Znam nauczycieli  z magistrem a kiepskimi umiejętnościami, co jest spowodowane stycznością z samymi podręcznikami, a nie żywym językiem

Z

Czym moja metoda różni się od innych?

Różnic jest strasznie dużo. Musiałabym długo pisać. Ale jest taka jedna główna rzecz: każdy nasz kurs jest oparty o wartości jakie chcemy przekazać podopiecznym. Jest to przede wszystkim odpowiedzialność za własne wyniki, i co ciekawe, tak się sklada, że też przyciągamy rodziców z podobnymi wartościami.

Z

Co mówią o mnie klienci?

Mam dobre recenzje na Facebook, Golden Line itp. jako lektor i metodyk, ale tak szczerze mówiąc to nie wiem, nie pytałam, ale wielu klientów ja i mój zespół uczymy od lat, więc pewnie mówią dobrze. Natomiast Union Jack ma bardzo dobre opinie i rezygnacji mamy poniżej 5% rocznie.

Z

Jaki mamy unikalny USP (Unique Selling Proposition)?

Wszystkie nasze kursy są oparte o unikalne, stworzone przeze mnie programy. Nie ma nigdzie podobnych kursów.

Z

W czym jestem świetna?

Ja osobiście jestem świetna w pracy koncepcyjnej, ale potrzebuję mojego super zespołu zaangażowanych dziewczyn, żeby pomóc mi wprowadzać pomysły w życie. Ich domena: systematyka, pracowitość i dobra organizacja jest dużo ważniejsza niż moja: praca kreatywna.

Z

Czego o tobie nie wiemy, a co ukształtowało twój pogląd na świat albo demonstruje to, czym twój pogląd na świat się wyróżnia?

Nie było jednego takiego wydarzenia. To cały proces stawania się przedsiębiorcą ukształtował mnie. To przede wszystkim nasi mali słuchacze, szczere, chłonne umysły, wszyscy fajni i mniej fajni ludzie, których spotkałam na swojej drodze i kochana rodzina która mnie wspiera od wielu lat.

STAFF

Z kim pracuję w Union Jack?

Zespół Union jack

Nasza ekipa