INDYWIDUALNY PROGRAM DOSTOSOWANY DO POTRZEB DZIECKA

Żadnych dojazdów do szkoły językowej,

Zero wydatków na korepetycje,

Wychowujesz dwujęzyczne dziecko,

Wystarczy tylko 10-15 minut dziennie!

Szkoła to za mało. Angielski nie jest przedmiotem szkolnym.

Pokażę ci w kilku prostych krokach co po kolei zrobić aby przejąć kontrolę nad nauką j.angielskiego swej pociechy. 

Jaki jest twój cel?

  • poprawa ocen?
  • uzupełnienie do programu szkolnego?
  • wychowanie dwujęzycznego dziecka?
  • naturalna swoboda w użyciu języka?

 

Cześć jestem Sylwia,

Moi klienci to rodzice, którzy chcą, żeby ich dzieci biegle mówiły po angielsku oraz cenią sobie wartość pracy i efektywnie spędzonego czasu.

Ja im pomagam to osiągnąć i wyeliminować wizję kłopotów w szkole i na egzaminach oraz sprawić by język angielski stał się łatwym a nawet naturalnym drugim językiem ich dzieci.

Dopilnowanie nauki dziecka leży w twoich rękach.

Dziś możesz tego dokonać łatwo, przyjemnie i z pełnym wsparciem.

Angielski jest w szkole “nauczany” jak historia lub biologia!

Jednak w życiu ważne są inne umiejętności niż zapamiętanie 30 słówek, czy wypełnianie luk w ćwiczeniu; tam trzeba mówić płynnie i rozumieć wypowiedź naturalną.

Tego publiczna szkoła niestety nie ma możliwości przekazać.

 

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU

Najważniejsze atuty i korzyści

Wsparcie merytoryczne

Tak, to prawda. Nie musisz znać j.angielskiego. Nauczysz się jego podstaw razem z dzieckiem. W łatwy i przyjemny sposób zrobicie razem coś dla siebie! Po zapisie na konsultację dostaniesz ode mnie maila z 7 pytaniami na które poproszę o Twoją odpowiedź. Na tej podstawie, przygotuję specjalnie dostosowane do potrzeb dziecka program i materiały oraz wyczerpującą instrukcję pdf i wideo.

Przyjazne materiały

Wszystkie moje materiały zawierają piękne, megakolorowe ilustracje, a do nich historyjki, komiksy i kolorowanki.

Mnóstwo ćwiczeń

Ćwiczenia jakie tworzę są wyłącznie do Waszej dyspozycji i nie są dostępne nigdzie indziej. Mogą być uzupełnieniem kursu szkolnego albo całkiem czyms nowym i rozwojowym dla dziecka.

Różnorodność technik - dobór właściwych.

Czytanki – prezentacje, do nich komiksy i kolorowanki, ćwiczenia w pisaniu – worksheets, wideo, bank linków do ciekawych piosenek i  bajek dobranych do tematów oraz instrukcje PDF i wideo dla rodzica.

JAK PRZEBIEGA KONSULTACJA?

w

I Etap: Poznanie

Skontaktujemy się najpierw przez e-mail i potem porozmawiamy około 45 minut  żebym mogła poznać dziecko i jego potrzeby w zakresie nauki angielskiego.

II Etap: Przygotowanie

Po mailach i pierwszej rozmowie daj mi czas około 2 dni roboczych na przygotowanie materiałów i programu który będzie pasował do Twoich i dziecka potrzeb

III Etap: Wdrożenie

Dostaniesz harmonogram i checklistę dla Was, żebyś mogła z łatwością rozplanować sobie krótkie sesje , po umówionym czasie znowu odbędziemy 45 minutowa konsultację, żeby sprawdzić jak program działa i ewentualnie wprowadzić zmiany.

Przykładowe materiały:

Worksheets

60 stron Worksheets w 1 module do wyboru.

Proste, nieprzeładowane ćwiczenia apelujące do dziecięcej wyobraźni.

Prezentacja materiału

W każdym module 30 stronicowe Interaktywne PDFy pozwolą bawić się, czytać i słuchać w tym samym czasie!

Fiszki i Flashcards

Dodoatkowe materiały: fiszki i flaszcards czyli kolorowe karty formatu A5 oferują całą gamę zabawnych gier i górę śmiechu!

Filmiki Wideo

Wideo dla dziecka i rodzica! Prezentacja materiału w pełnym kolorze, ruchu i dźwięku, a także jasne instrukcje gramatyki i słówek.

Tworzę takie kursy online

Przykładowe moduły:

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

Czy można płacić przelewem?

Oczywiście. Mamy umowę z PayU i w bramce płatności możesz wybrać tą opcję.

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście. Nasz firma to Union Jack Sp. z o.o. i jest ona zarejerstrowana w polskim KRS. Wystwiamy faktury bez podatku VAT w Polsce.

Dlaczego jesteś ekspertem?

To nie jest moja praca, to jest moja pasja. Odeszłam ze szkoły publicznej w 2007 roku i założyłam własną, bo nie mogłam mieć wpływu na to co się tam działo. 

Chciałam wszystko zmienić i sprawić by dzieci rozwinęły skrzydła. Udało się!

Uczę już od 30 lat a od 12 projektuję kursy i metody nauczania w Union Jack, Szkole Języka Angielskiego w Rzeszowie i wiem dokładnie co działa z co nie. Chcę to przekazać wszystkim rodzicom. 

Czy poradzę sobie z gramatyką?

Gramatyka jest jak matematyka. Masz wzór A+B=C , podstawiasz dane i otrzymujesz wynik. Jest prosta i nie ma w niej nic “do rozumienia”. Poziom klasy 1-3 w szkole podstawowej jest to fajna podstawa nawet dla dorosłego który nigdy nie uczył sie wcześniej. Innymi słowy: jest łatwo!

Czy ten kurs jest dla mnie?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli chcesz pokazać dziecku co to jest systematyczna praca razem z rodzicem – samo mówienie nie jest dobrym przykładem. Ten kurs jest dla ciebie jeśli chcesz uczyć się i bawić z dzieckiem, i razem odkrywać nowe umiejętności.

Jeśli masz inne pytania, napisz do mnie: sylwia@myfamilyenglish.pl