Bank Zasobów z Internetu: Zwierzęta

Moduł 2 ZWIERZĘTA PO ANGIELSKU

Oglądajmy i śpiewajmy piosenki o zwierzętach:

Moduł II ZWIERZĘTA PO ANGIELSKU

Oglądajmy i słuchajmy wesołych historyjek o zwierzętach po angielsku i uczmy się tego języka w sposób wesoły i naturalny. Kluczem jest aby nauce nowych angielskich słówek towarzyszyły pozytywne emocje bo to one są klejem dla nowych informacji. To właśnie emocje sprawiają, że pamiętamy lepiej.

Dlaczego stworzyłam taki właśnie kurs angielskiego?

Kurs języka angielskiego dla dzieci i rodziców istnieje ponieważ szkoła nie nauczy skutecznie tego języka. W szkole nauczyciel zobligowany jest do wystawienia dzieciom dużej ilości ocen.  To z kolei sprawia, że grawituje on w kierunku kartkówek z list słówek lub zasad gramatycznych. Ten sposób jest efektywny na tyle że dziecko potrafi te zasady wyrecytować. Jednak dziecko nie potrafi komunikować się po angielsku ani poprawnie ani nawet niepoprawnie. Efekt jest taki, że uczymy się angielskiego jak historii i geografii.

Na tej stronie możesz w jednym miejscu znależć wiele bajek i piosenek z tematu: “Zwierzęta po angielsku” który jest motywem przewodnim Modułu II kursu j. angielskiego dla dziecka i rodzica.

 

Pobierz I Moduł KOLORY i sprawdź czy to działa.