Witaj W Klubie!

Pobierz prezenty poniżej.

A wkrótce: I moduł Poradnika: “Uczymy się słówek w przedszkolu i w I klasie: Kolory”.

W zestawie: Wideo prezentacja, Prezentacja w PDF, Fiszki, Flashcards, Kolorowanki, Karty pracy do dalszych ćwiczeń własnych i inne prezenty!

Program szkolny jest wymagający, a egzaminy trudne.

Angielski jest w szkole “nauczany” jak historia lub biologia!

Ale w życiu ważne są inne umiejętności niż zapamiętanie 30 słówek czy wypełnianie luk w ćwiczeniu; tam trzeba mówić płynnie i rozumieć wypowiedź naturalną. Tego publiczna szkoła niestety nie ma możliwości przekazać.

 

Skoro nie da się liczyć na innych w tej kwestii, dopilnowanie nauki dziecka leży w twoich rękach. Dziś możesz tego dokonać.

Materiał PDF

Poradnik, kolorowanki, pisanie po śladzie i wiele innych fajnych rodzinnych ćwiczeń. Uczymy się z przyjemnością.

Materiał Audio

Słuchaj i powtarzaj z nami, nauczymy się poprawnej wymowy bawiąc się przy tym wyśmienicie!

Materiał Wideo

Zobacz edukacyjne prezentacje wideo, dowiedz się jak działają ćwiczenia i ciesz się zbawnymi materiałami.

PORADNIK

Poradnik Dla Rodzica

Zabawa, rodzinna  atmosfera i ciepłe emocje

Zadbane dziecko i spełnione jego potrzeby 

Nauka angielskiego nie powinna się naszym dzieciom  kojarzyć z nudą i nieprzyjemnym wkuwaniem. W ten sposób dziecko przekonuje się, że nie warto się uczyć. Dobre emocje towarzyszące ekscytującym i kolorowym ćwiczeniom zbudują piękne fundamenty pod całą przyszłą edukację.

Różnorodność ciekawych materiałów i zasobów, zero nudy

Angażujmy wszystkie zmysły

Kolorowa prezentacja wideo dla dziecka i rodzica, podręcznik, fiszki z propozycjami ćwiczeń, flashcards z propozycjami ćwiczeń, Kolorowanki i karty pracy ode mnie. A do tego uzupełniany co miesiąc bank materiałów i apek online (darmowych) w podziale na zagadnienia językowe ważne dla nas. 

Dziecko mówi, śpiewa i zna ciekawe zwroty i słówka

Gotowe rozwiązania by dziecko przyswajało język tak jak ojczysty

Rodzic nie musi być bezsilny i skazany na podręcznik i panią w szkole. Obecnie dostępnych jest takie mnóstwo pięknych źródeł, a jak dotąd, niestety tylko najlepsi i najwytrwalsi nauczyciele je znają. Tak nie powinno być. Poznajmy je wszyscy i cieszmy się rozwojem i postepami naszych pociech!

Dołącz do naszej społeczności

W tygodniowym newsletterze przesyłam Wam informacje o nowych odkryciach naukowych, ciekawych portalach i materiałach w internecie przeznaczonych dla dzieci do nauki j.angielskiego.

Bądźcie na bierząco!

Zarezerwuj kurs już dziś!

Przedsprzedaż do 1 września 2019

Język angielski wkrótce będzie międzynarodowym językiem komunikacji. Będzie potrzebny w życiu codziennym, pracy i w nauce. Pomóż swemu dziecku już dziś opanować jego podstawy i czuć się w klasie językowej jak ryba w wodzie.

Zobacz wszystkie poradniki i kursy