Bank Zasobów z Internetu: Zabawki

Moduł 3 ZABAWKI  PO ANGIELSKU

Oglądajmy i śpiewajmy piosenki o zabawkach:

Moduł III ZABAWKI PO ANGIELSKU

Oglądajmy i słuchajmy wesołych historyjek o zabawkach po angielsku i uczmy się tego języka w sposób wesoły i naturalny. Kluczem jest aby nauce nowych angielskich słówek towarzyszyły pozytywne emocje bo to one są klejem dla nowych informacji. To właśnie emocje sprawiają, że pamiętamy lepiej.

Dlaczego stworzyłam taki właśnie kurs angielskiego?

Kurs języka angielskiego dla dzieci i rodziców istnieje ponieważ szkoła nie nauczy skutecznie tego języka. W szkole nauczyciel zobligowany jest do wystawienia dzieciom dużej ilości ocen.  To z kolei sprawia, że grawituje on w kierunku kartkówek z list słówek lub zasad gramatycznych. Ten sposób jest efektywny na tyle że dziecko potrafi te zasady wyrecytować. Jednak dziecko nie potrafi komunikować się po angielsku ani poprawnie ani nawet niepoprawnie. Efekt jest taki, że uczymy się angielskiego jak historii i geografii.

Na tej stronie możesz w jednym miejscu znależć wiele bajek i piosenek z tematu: “Zabawki po angielsku” który jest motywem przewodnim Modułu III kursu j. angielskiego dla dziecka i rodzica.

 

Pobierz także I Moduł KOLORY