angielski dla dzieci nauka, angielski zadania dla dzieci, program do nauki angielskiego dla dzieci online, ćwiczenia angielski dla dzieci,angielski online dla dzieci, angielski dla dzieci online, angielski dla dzieci online za darmo, angielski dla dzieci ćwiczenia online, nauka języka angielskiego dla dzieci online, nauka angielskiego dla dzieci online za darmo, ćwiczenia to be dla dzieci angielski, ćwiczenia po angielsku dla dzieci, angielski online dla dzieci za darmo,

Czy zauważyłaś, że Twoje dziecko nie zna angielskiego na tyle ile powinno?

Chcesz mu pomóc, ale nie wiesz jak?

Czujesz się bezsilna wobec cienkich podręczników szkolnych, gdzie brak jakichkolwiek wyjaśnień?

My stworzyłyśmy kurs „All Year English” dla dzieci, gdzie tłumaczenia na język polski towarzyszą nam na każdym kroku, z piękną polską kaligrafią, mnóstwem ćwiczeń do pisania i czytania i słuchania oraz z gotowymi fiszkami i propozycjami zabaw do mówienia – a wszystko to według szkolnego programu MEN.

Teraz Twoja pociecha może uczyć się angielskiego w domowej atmosferze ciepła, która sprzyja zapamiętywaniu, bez strachu przed popełnieniem błędu i wstydu gdy trzeba się odezwać po angielsku, a Ty możesz być spokojna o przyszłość dziecka i masz pełną kontrolę nad jego postępami.

Wypróbuj

Moduł I KOLORY

GRATIS

Cześć jestem Sylwia,

Uważam że angielskiego trzeba uczyć się codziennie w fajny, ciekawy i przyjazny sposób. Moi klienci to rodzice, którzy chcą, żeby ich dzieci biegle mówiły po angielsku oraz cenią sobie wartość pracy i efektywnie spędzonego czasu.

Ja im pomagam to osiągnąć i wyeliminować wizję kłopotów w szkole i na egzaminach oraz sprawić by język angielski stał się łatwym a nawet naturalnym drugim językiem ich dzieci.

Odwiedź mnie na naszym fanpage i pytaj o wszystko: 

Zrozumiały

Nie musisz znać angielskiego ani jego wymowy. Dla Twojego zrozumienia jest dokładne tłumaczenie wszystkich informacji, a do wymowy jest wideo i audio!

Czytelny

Jasno i przejrzyście zaprezentowany materiał, w tej samej kolejności w ćwiczeniach i fiszkach. Cały czas wiesz co się dzieje!

Przystępny

Nie musisz znać j.angielskiego. Cały czas dziecko prowadzone jest za rękę. Cały czas wiecie o co chodzi. powtarzalne, jesno sformułowane zdania.

Uwaga! Tylko do 26 Grudnia!

Złap Rabat Specjalny 20% z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

TWÓJ RABAT zniknie za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dla kogo jest nasz kurs j. angielskiego?

Dla dzieci w klasach 0-3 które poznają lub poznały polskie literki,

W kursie jest cała książka ćwiczeń z dużą ilością ćwiczeń w pisaniu.

Dla dzieci w klasach 0-, 3 które mają duży potencjał, marnowany w szkole,

Widzisz że Twoje dziecko ma zdolności językowe, ale podręczniki są cienkie a wymagania szkolne prawie zerowe? Dziecko pisze i chętnie robi dodatkowe ćwiczenia? Tak, to kurs dla Was.

Dla rodziców, którzy chcą wychować dzieci płynnie mówiące po angielsku,

Częsty kontakt z językiem sprawia, że dziecko uczy się go szybko i naturalnie.

Dla dzieci mających kłopoty z angielskim w szkole, nawet w klasach wyższych, np. IV,

Jeśli dziecko nie wie nic z lekcji szkolnych z różnnych powodów, materiał pokrywa większość struktur i słownictwa dla klas III i nawet IV. Kurs powstał w oparciu o program MEN i pozwala jeszcze raz powtórzyć wszystkie podstawy, bez których nie da się uczyć na wyższych poziomach.

Dla rodziców którzy nie chcą wozić dzieci i płacić za drogie kursy.

Kurs kosztuje 20% z tego co kurs regularny stacjonarny ponieważ to rodzic dostaje wszystkie narzędzia potrzebne do rozwoju u swojego dziecka drugiego języka i sam kontroluje jego postępy.

Wypróbuj

Moduł I KOLORY

GRATIS

Oto 10 Modułów Kursu:

Moduł I Kolory

I moduł jest najlatwiejszy z całego kursu. Nazwy kolorów zaprezentowane w najprostszych zdaniach „Ja lubię…” oraz „To jest/to są”. 

Moduł II Zwierzęta

Zwierzątka sa zaprezentowane w zdaniach „Ja mam” „On/ona jest” plus cechy, „Ja lubię…” oraz „To jest/to są”. Dodatkowo pojawiają się odgłosy zwierząt  oraz czynności takie jak: „jeść, bawić się, itp.”

Moduł III Zabawki

Nazwy zabawek zaprezentowane w zdaniach „Ja mam…”, „Ja bawię się…” oraz „To jest/to są” a także z kolorami i rozmiarami.

Moduł IV Ciało

Nazwy częsi ciała zaprezentowane w zdaniach „Ja mam/my mamy…” oraz „To jest/to są” oraz gramatyką czasowników BYĆ i MIEĆ.

Moduł V Jedzenie

Nazwy posiłków, owoców, warzyw  zaprezentowane są w zdaniach „Ja lubię…” oraz „To jest/to są”.

Moduł VI Czas na Zabawę

Dzieci uczą się oprócz nazw zabaw i czynności czasownika CAN – potrafić.

Moduł VII Mój Dom

Tutaj poznajemy pomieszczenia, przedmioty i meble a także słowa: „w/na/pod, itp”

Moduł VIII Moje Ubrania

Uczymy się nazw ubrań w zdaniach np. „She is wearing” – „Ona nosi”…

Moduł IX Moja Rodzina

Dzieci uczą się nazw członków rodziny oraz przymiotników „duży/mały/wysoki/niski/młody/stary” itp.

Moduł X Natura/Przyroda

Uczymy sie otaczającego nas świata oraz pogody i pór roku.

We wrześniu wysłałam 3 mamom 5 modułów kursu. Oto co napisały:

Sylwia udostępniła mi pierwsze pięć modułów dokładnie 1 września, a dziś (7 października) mamy przerobione już 3! Córcia bardzo chętnie ogląda filmiki i wypełniamy ćwiczenia po trochę każdego dnia. Efekt już jest widoczny bo w szkole są już pierwsze sukcesy bo mała chętnie się zgłasza więc pani doceniła jej aktywność dając naklejki i pieczątki do zeszytu! 

Mama Hani, 9 lat

Mój Szymek jest niestety dyslektykiem i mamy duży problem z pisaniem. Kiedy dostałam do wypróbowania 5 rozdziałów kursu wątpiłam czy to się dla nas sprawdzi, ale porozmawiałam z synem – po konsultacji z Sylwią – i razem ustaliliśmy sobie nasz system pracy. Póki co trzymamy się go i idzie do przodu. Na początku tylko oglądaliśmy filmiki, teraz już wydrukowałam ćwiczenia i piszemy po śladzie a potem sam Szymek przepisuje. Małe są te kroczki ale liczy się że idziemy do przodu 🙂 Pozdrawiam i szczerze polecam bo bardzo rzetelnie kurs jest przygotowany. Ala.

Alina S. Mama Szymona, 10 lat

Ja pracuję z córą od przedszkola więc mała pisze już sama bez problemu. Kiedy dostałam do wypróbowania kurs, zaskoczyła mnie spora ilość ćwiczeń. My nie zrobiłyśmy wszystkiego w jednym dziale, ale może jeszcze wrócimy za jakiś czas żeby sobie przypomnieć. Dla nas najfajniejsze były nowe rzeczy z gramatyki bo dużo z tego nie było jeszcze przerabiane w szkole, także jeseteśmy do przodu. Jak skończymy wszystkie działy mam zamiar kupić kolejnych 5 bo przydaje się i jest bardzo zrozumiałe.

Sylwia M. Mama Zuzi, 7 lat

Szkoła to za mało. Angielski nie jest przedmiotem szkolnym.

Pokażę ci w kilku prostych krokach co po kolei zrobić aby przejąć kontrolę nad nauką j.angielskiego swej pociechy. 

Jaki jest twój cel?

  • poprawa ocen?
  • uzupełnienie do programu szkolnego?
  • wychowanie dwujęzycznego dziecka?
  • naturalna swoboda w użyciu języka?

 

CZĘSTO ZADAWANE PRZEZ RODZICÓW PYTANIA:

Czy można płacić przelewem?

Oczywiście. Mamy umowę z PayPal, PayU i w bramce płatności możesz wybrać też opcję: przelew tradycyjny.

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście. Nasz firma to Union Jack Sp. z o.o. i jest ona zarejerstrowana w polskim KRS. Wystwiamy faktury bez podatku VAT w Polsce.

Dlaczego jesteś ekspertem?

To nie jest moja praca, to jest moja pasja. Odeszłam ze szkoły publicznej w 2007 roku i założyłam własną, bo nie mogłam mieć wpływu na to co się tam działo. 

Chciałam wszystko zmienić i sprawić by dzieci rozwinęły skrzydła. Udało się!

Uczę już od 30 lat a od 12 projektuję kursy i metody nauczania w Union Jack, Szkole Języka Angielskiego w Rzeszowie i wiem dokładnie co działa z co nie. Chcę to przekazać wszystkim rodzicom. 

Czy poradzę sobie z gramatyką?

Gramatyka jest jak matematyka. Masz wzór A+B=C , podstawiasz dane i otrzymujesz wynik. Jest prosta i nie ma w niej nic „do rozumienia”. Poziom klasy 1-3 w szkole podstawowej jest to fajna podstawa nawet dla dorosłego który nigdy nie uczył sie wcześniej. Innymi słowy: jest łatwo!

Czy ten kurs jest dla mnie?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli chcesz pokazać dziecku co to jest systematyczna praca razem z rodzicem – samo mówienie nie jest dobrym przykładem. Ten kurs jest dla ciebie jeśli chcesz uczyć się i bawić z dzieckiem, i razem odkrywać nowe umiejętności.

Oszczędzisz pieniądze i czas

Kurs roczny dla dziecka to średnio koszt około 2000 PLN, a wynik niestety nie zależy od Ciebie i może być różny. Nasz kurs na cały rok kosztuje 450 PLN i zaangażuje około 15 minut Waszego czasu dziennie, chyba że zechcecie pracować dłużej 🙂 a dowozy dziecka do szkoły językowej lub nauczyciela zajmują czasem nawet pół dnia.

Pomożesz dziecku w nauce szkolnej

Nasz kurs oparty jest o program szkolny MEN w  wersji rozszerzonej, co gwarantuje, że materiał przerabiany będzie odpowiednikiem wymaganego materiału w szkole ponieważ wydawnictwa szkolne są zobowiązane również z tego samego programu korzystać.

Twoje dziecko zrobi postępy

Materiał w kursie przekracza wymagania podręczników szkolnych, oraz jest  wzbogacony o wiele wspaniałych, ogólnodostępnych technik dodatkowych: bajki, piosenki i inne. Jeśli zechcesz je eksplorować, nauka będzie ciekawsza i weselsza, a poziom językowy dziecka wzrośnie mega szybko!

Materiały Wideo

Prezentacje bogatych zasobów najlepszych ćwiczeń językowych dla dzieci na wesoło. Tutoriale, zbiory i listy. Zmysł wzroku, słuchu i dobre emocje 🙂

Materiały Audio

Bogaty zbiór piosenek i bajek zorganizowany tematycznie – świetne do auta, na spacer i do słuchania przy zabawie oraz innych zajęciach – model akcentu.

Materiały Pdf

Do każdego modułu tematycznego mamy mnóstwo ciekawych kolorowanek, ćwiczeń pisania i koordynacji oko-ręka, a także inne niespodzianki.

Prezentacja, worksheets, wideo, fiszki, flashcards, instrukcje PDF i wideo i wiele innych ciekawych materiałów!

DLACZEGO

Dlaczego uczyć się z dzieckiem w domu?

Angielski w szkole nie wystarczy

Szkoła w wielu przypadkach (nie zawsze, ale już coraz częściej niestety) nauczy je „przerabiać” materiał na zasadzie: „Dziś przerabiamy czas teraźniejszy, a za tydzień mamy z niego sprawdzian.” Sprawdzian to kulminacja nauki i po nim w zasadzie przechodzimy do następnego „punktu programu”. 

Nauka i dobre emocje

Dobre emocje towarzyszące ćwiczeniom gwarantują świetne rezultaty. Szansa na wspólną rozmowę i zabawę i „przy okazji”  lepsze oceny w szkole!

Częstotliwość i systematyka

Praca z dzieckiem nad jego szkolnym materiałem nie musi być nudnym przerabianiem ćwiczeń podręcznikowych. W sieci istnieje mnóstwo cudownych zasobów, wiele z nich darmowych aby bawić się językiem zarazem codziennie ćwicząc to co „przerabiane” w szkole. 

Atrakcyjne i różnorodne materiały

Kolorowe poradniki wideo i pdf oraz karty pracy „flashcards” i fiszki do oglądania i gier, kolorowanki dla dziecka utrwalające materiał oraz karty pracy do każdego modułu.

Bank zasobów online

Wciąż aktualizujemy naszą bazę danych materiałów ogólnodostępnych w sieci: filmów, prezentacji, ćwiczeń, kart pracy.

Zadbane dziecko - lepsze oceny w szkole

To jest nasz główny cel – aby upewnić się, że materiał jaki się przerabia w przedszkolu i szkole nie „pójdzie w las”, że wychowamy młodego człowieka w 100% gotowego kiedyś wejść w świat dorosły i odnieść sukces.