Jakich angielskich zwrotów i wyrażeń wymaga się od dziecka?

Co konkretnie mają dzieci umieć po pierwszej, drugiej i trzeciej klasie?

Frazobook ma to wszystko na 110 stronach z piękną polską kaligrafią!

A do tego fajne ćwiczenia i tłumaczenia pdf,  PLUS nagrania mp3 do słuchania i ćwiczeń wymowy!

Możesz zajrzeć do środka:

Promocja znika za:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Bardzo polecam. Córka chętnie rozwiązywała ćwiczenia, miła zabawa również dla mnie i wspólnie spędzony czas na nauce. Mega warto.

Daria Ś. z Rzeszowa

Mama 8-letniej Gabrysi

“Bardzo gładziutko się przerabia. Ja się cieszę, że nie muszę korzystać z innych źródeł i szukać słówek i wyjaśnień po internecie jak to czasem bywało. A syn uwielbia te małe rysuneczki.” 

Magda P. z Gliwic

Mama Teo lat 8,5

“W zeszłym roku wydałam 1700 zł na podstawowy kurs angielskiego dla mojej Nikoli i szczerze mówiąc nie wiem czy coś dał. Po prostu nie widziałam efektów. Teraz jak mamy Frazobook sama mogę łatwo je sprawdzić, czasem coś jeszcze dodrukować i jeszcze raz przerobić nawet. Bardzo fajna pomoc i niedroga. Polecam szczerze 🙂”

Edyta B. z Choroszcza

Mama 7-letniej Nikoli

Sama nauczysz dziecko funkcji językowych

Jak grzecznie poprosić, jak podziękować, jak się przywitać i przedstawić… To tylko początek. Opis miejsca, pokoju lub mieszkania, lub nawet miasta! Czasy w typowych zwrotach szkolnych to będzie dla Was pikuś!

Pomożesz dziecku w nauce szkolnej

Frazobook oparty jest o program szkolny dla dzieci MEN w  wersji rozszerzonej, co gwarantuje, że materiał przerabiany będzie odpowiednikiem wymaganego materiału w szkole ponieważ wydawnictwa szkolne są zobowiązane również z tego samego programu korzystać.

Twoje dziecko rozumie cały materiał

Materiał we Frazobooku jest krok po kroku przetłumaczony na język polski, a do PDF-a otrzymasz audiofiszki, czyli wszystkie te zwroty i zdania nagrane w mp3

Cześć jestem Sylwia,

Moi klienci to rodzice, którzy chcą, żeby ich dzieci biegle mówiły po angielsku oraz cenią sobie wartość pracy i efektywnie spędzonego czasu.

Ja im pomagam to osiągnąć i wyeliminować wizję kłopotów w szkole i na egzaminach oraz sprawić by język angielski stał się łatwym a nawet naturalnym drugim językiem ich dzieci.

Czy można płacić przelewem?

Oczywiście. Mamy umowę z PayU i w bramce płatności możesz wybrać tą opcję.

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście. Nasz firma to Union Jack Sp. z o.o. i jest ona zarejerstrowana w polskim KRS. Wystwiamy faktury bez podatku VAT w Polsce.

Dlaczego jesteś ekspertem?

To nie jest moja praca, to jest moja pasja. Odeszłam ze szkoły publicznej w 2007 roku i założyłam własną, bo nie mogłam mieć wpływu na to co się tam działo. 

Chciałam wszystko zmienić i sprawić by dzieci rozwinęły skrzydła. Udało się!

Uczę już od 30 lat a od 12 projektuję kursy i metody nauczania w Union Jack, Szkole Języka Angielskiego w Rzeszowie i wiem dokładnie co działa z co nie. Chcę to przekazać wszystkim rodzicom. 

Czy poradzę sobie z gramatyką?

Gramatyka jest jak matematyka. Masz wzór A+B=C , podstawiasz dane i otrzymujesz wynik. Jest prosta i nie ma w niej nic “do rozumienia”. Poziom klasy 1-3 w szkole podstawowej jest to fajna podstawa nawet dla dorosłego który nigdy nie uczył sie wcześniej. Innymi słowy: jest łatwo!

Czy FRAZOBOOK jest dla mnie?

Ten FRAZOBOOK jest dla Ciebie jeśli chcesz pokazać dziecku co to jest systematyczna praca razem z rodzicem – samo mówienie nie jest dobrym przykładem. Ten kurs jest dla ciebie jeśli chcesz uczyć się i bawić z dzieckiem, i razem odkrywać nowe umiejętności.